Copyright © 2022 SELMAN, All Rights Reserved.

biuro@selman.com.pl

www.selman.com.pl

 

Krzeszów 221A

34-206 Krzeszów

Wkłady z pianki EEG

 

Wkłady moletowane EEG wycinane pod kształt opakowania z możliwością zastosowania aplikacji klejowej. Możliwość zastosowania różnego rodzaju moletowania.

Separatory

 

Separatory używane do zabezpieczania produktów podczas transportu wewnętrznego i zewnętrznego.

Uszczelnienia

 

Uszczelnienia wykorzystywane przede wszystkim w takich gałęziach przemysłu jak budownictwo, przemysł samochodowy, maszynowy.

Formatki i kształtki

 

Formatki i kształtki wykonane z różnego rodzaju pian wykorzystywane najczęściej w takich branżach jak meblarstwo, obuwnictwo, reklama, sport, turystyka, elektronika.

  • Płyty wykonane z różnego rodzaju pian, wycięte na wymiar określony przez klienta.

 

  • Wkłady styropianowe frezowane wykorzystywane do zabezpieczania transportowego produktów. Nasze wkłady wykonywane są bez konieczności zakupu bardzo kosztownych form wtryskowych.

Kształtki 3d

 

Kształtki 3d mogące posiadać kieszenie w różnych płaszczyznach oraz na różnej głębokości. Kształtki stosuję się na przykład w zabezpieczeniach elementów ruchomych maszyn lub jako maskownice.

Wkłady korkowe

 

Wkłady korkowe przeznaczone do pakowania produktów w sposób estetyczny i ekologiczny.

Frezowane wkłady do opakować

 

Wkłady frezowane pozwalające na zagłębianie produktów na różne głębokości  oraz podkreślenie walorów pakowanych elementów. Zapewniają one również doskonałą ochroną dla wszystkich produktów w pudełku.

Wycinane wkłady do opakowań

 

Wkłady wycinane dostosowane do wymiarów produktów stanowią doskonałe zabezpieczenie i estetycznie podkreślają walory pakowanych produktów.

  1. pl
  2. en
  3. de

PRODUKTY ZE SPIENIONYCH TWORZYW SZTUCZNYCH PU, PE, EVA i innych

SELMAN Foam Solution od wielu lat specjalizuje się w produktach wytwarzanych z tworzyw sztucznych takich jak pianki poliuretanowe, pianki polietylenowe, pianki ESD, EVA, EPDM i inne wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

 

Produkty wytwarzamy w oparciu o zamówienia indywidualne klientów, dostosowując surowce do ich potrzeb. Poniżej przedstawiamy nasze podstawowe grupy produktów.