SELMAN Foam Solution od wielu lat specjalizuje się w produktach wytwarzanych z tworzyw sztucznych takich jak pianki poliuretanowe, pianki polietylenowe, pianki ESD, EVA, EPDM i inne wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

 

Produkty wytwarzamy w oparciu o zamówienia indywidualne klientów, dostosowując surowce do ich potrzeb. Poniżej przedstawiamy nasze podstawowe grupy produktów.

PRODUKTY ZE SPIENIONYCH TWORZYW SZTUCZNYCH PU, PE, EVA i innych

  1. pl
  2. en
  3. de

Wycinane wkłady do opakowań

 

Wkłady wycinane dostosowane do wymiarów produktów stanowią doskonałe zabezpieczenie i estetycznie podkreślają walory pakowanych produktów.

Frezowane wkłady do opakować

 

Wkłady frezowane pozwalające na zagłębianie produktów na różne głębokości  oraz podkreślenie walorów pakowanych elementów. Zapewniają one również doskonałą ochroną dla wszystkich produktów w pudełku.

Wkłady korkowe

 

Wkłady korkowe przeznaczone do pakowania produktów w sposób estetyczny i ekologiczny.

Kształtki 3d

 

Kształtki 3d mogące posiadać kieszenie w różnych płaszczyznach oraz na różnej głębokości. Kształtki stosuję się na przykład w zabezpieczeniach elementów ruchomych maszyn lub jako maskownice.

  • Płyty wykonane z różnego rodzaju pian, wycięte na wymiar określony przez klienta.

 

  • Wkłady styropianowe frezowane wykorzystywane do zabezpieczania transportowego produktów. Nasze wkłady wykonywane są bez konieczności zakupu bardzo kosztownych form wtryskowych.

Formatki i kształtki

 

Formatki i kształtki wykonane z różnego rodzaju pian wykorzystywane najczęściej w takich branżach jak meblarstwo, obuwnictwo, reklama, sport, turystyka, elektronika.

Uszczelnienia

 

Uszczelnienia wykorzystywane przede wszystkim w takich gałęziach przemysłu jak budownictwo, przemysł samochodowy, maszynowy.

Separatory

 

Separatory używane do zabezpieczania produktów podczas transportu wewnętrznego i zewnętrznego.

Wkłady z pianki EEG

 

Wkłady moletowane EEG wycinane pod kształt opakowania z możliwością zastosowania aplikacji klejowej. Możliwość zastosowania różnego rodzaju moletowania.

biuro@selman.com.pl

www.selman.com.pl

 

ul. Przemysłowa 8

34-200 Sucha Beskidzka

Copyright © 2020 SELMAN, All Rights Reserved.