SELMAN Foam Solution od wielu lat specjalizujemy się w produktach wytwarzanych z tworzyw sztucznych takich jak pianki poliuretanowe, pianki polietylenowe, pianki ESD, EVA, EPDM i inne wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

 

   Produkty wytwarzamy w oparciu o zamówienia indywidualne klientów, dostosowując surowce do ich potrzeb. Poniżej przedstawiamy nasze podstawowe grupy produktów.

PRODUKTY ZE SPIENIONYCH TWORZYW SZTUCZNYCH PU, PE, EVA i innych

Wycinane wkłady do opakowań

 

Wkłady wycinane dostosowane do wymiarów produktów klienta stanowiące doskonałe zabezpieczenie i estetyczne prezentację produktów klientów.

Projektowe podejście do zamówień

 

W naszej pracy najważniejsza jest satysfakcja klienta. Proces realizacji projektu dostosowany jest do powyższego celu i składają się na niego następujące zadania

- Zapytanie

- Projekt rozwiązania oraz wstępny kosztorys

- Prototyp

- Wycena

- Zamówienie

- Produkcja

Frezowane wkłady do opakować

 

Wkłady frezowane pozwalają na zagłębianie produktów we wkładzie na różne głębokości i podkreślenie walorów pakowanych elementów. Zapewniają one również doskonałą ochroną.

Kształtki 3d

 

Kształtki 3d mogą posiadać kieszenie w różnych płaszczyznach oraz na różnej głębokości. Kształtki stosuję się np. zabezpieczeniach elementów ruchomych maszyn lub jako maskownice.

Wkłady styropianowe

 

Wkłady styropianowe frezowane do zabezpieczania transportowego produktów. Nasze wkłady wykonywane są bez konieczności zakupu bardzo kosztownych form wtryskowych.

Formatki i kształtki

 

Przygotowane dla Państwa detale wykonane z różnego rodzaju pian wykorzystywane najczęściej w takich branżach jak meblarstwo, obuwnictwo, reklama, sport, turystyka, elektronika.

Uszczelnienia

 

Wykorzystywane przede wszystkim w takich gałęziach przemysłu jak budownictwo, przemysł samochodowy, maszynowy.

Separatory

 

Wykorzystywane do zabezpieczania Państwa produktów podczas transportu wewnętrznego i zewnętrznego.

Płyty

 

Przygotowane na zamówienie z różnego rodzaju pian, wycięte na wymiar określony przez naszych klientów.